Vahastlastel nüüd oma pink

by

kysk-sisemin_logo_reg_toetuseks121.juuni hommik oli karge aga päikseline. Peagi läksid taevaluugid valla ja maa sai tugeva vihmavalingu. No nii, käis peast läbi, jääbki sadama ja meie kogukonnapäev tuleb märg. Aga ennäe imet, taevas selgines, ja ainult üks väike sabin enne lipu heiskamist tuli veel. Lipu heiskaja oli seekord 70.registreerunu Eili Käsper. Tare sai endale nimesildi ja vahastlased toreda pingi, täpsemalt kiikpingi. Lisaks on meil nüüd ka nn. lipupakk. Siinkohal ütlen kõigi nimel veelkord aitäh Jaanile ja Augustile.
Mälestusküünlad kalmudele viidud, saime Reginalt teada, mis ohud meid suvel varitsevad ja kuidas nendega toime tulla. Politsei rääkis kuidas ennast ja vara kaitsta ning meie omad priitahtlikud tegid ennetustööd, demonstreerisid mis juhtub kui õli pannil veega kustutada. Huvilised said politseiautot uudistada ja korstnapühkijat nööbist katsuda.
Mõttekojas arutleti küla tulevikuvõimaluste üle. Vahepeal sai suppi maitsta. Meie oma küla naised tegid seekord esimest korda välikatla  suppi. Maitses hästi, võivad teinekordki supiteo ette võtta. Osavuse ja täpsuse prooviks oli  seekord täpsussaagimine, mis nägi ette kahest erinevast puuliigist käsisaega ühe kilo puidu saagimist. Üllatavalt tuli võitjaks õrnemaa poole esindaja 1008 grammiga. Perevõistlused olid lustakad ja päädisid isa riietumisega naise riietesse ja pähe tuli panna vahva müts. Vaata pilte  siin. Näitemängu etendasid sel korral Paide Huviteatri näitlejad. Sibulad ja sokolaad oli vahva koguperetükk. Loomulikult jätkus tants ansambel Viiser eestvedamisel varaste hommikutundideni.

Aitäh kõigile kes aitasid jõu ja nõuga!
Aitäh kõigile kes kohale tulid ja meie tegevusi toetasid!

Hoiame meie pinki ja mõtleme vaid häid mõtteid!
Kogukonnapäeva toetas KÜSK- Kohaliku Omaalgatuse Programm

 

Osaleja Erika

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: