AITÄH

by

talgulistele! Ilm soosis meid:saime külakeskuse korda,puukuuri pole enam ja metsa panime maha ligi 7000 männilast.Kuna istutuslank oli veidi vesine, paneme kolmpäeval naistega mõned taimed veel maha ja ongi selleks korraks tööd tehtud.Väga hea meel oli näha nii suurt hulka meesterahvaid,kes appi tõttasid, aitäh!
Statistikat ka natuke:laupäeval oli 32 talgulist ja eelneva metsaistutuspäevaga kokku 35 talgulist, väga vinge tulemus.Talgusuppi ja kringlit süües toimus mõttevahetus rahvamaja remontimise teemadel.Raivo andis teada,et 6.juulil on meie külas tuletõrjevõistlused,sellest täpsemalt loomulikult hiljem.Tõrvatilk kukkus ikka ka meepotti:keegi on ära viinud selle vähese vanaraua,mis rahvamaja puukuuris oli, just vahetult enne talgupäeva.Lootsime selle ise ära viia,et omaosaluse katteks katet saada,aga jäime hiljaks…..
Irina ja mina põrutasime edasi Kaiu,kus toimus Kaiu naisrühma 15.aastapäeva tähistamine.Selgus,et meie Irina on ainukene,kes tantsib selles rühmas algusest peale,vot nii.Minu jaoks oli üllatus ka asjaolu,et aastatel 1993-1997 oli Vahastus 2 rahvatansturühma,nais- ja segarühm,olid ajad….
Aga pole hullu midagist,meie küla elab veel:rahvaarv pole viimase aastaga vähenenud,ehitatakse ja remonditakse maju….

Veel kord AITÄH kõigile talgulistele

Erika
talgujuht

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: