Valla arengukava arutelu Vahastus

by

Rõõm on tõdeda, et arengukava arutelule meie tillukesse raamatukokku tuli rohkem rahvast, kui Kaiu või Kuimetsa. Peaaegu sama palju, kui eelpool nimetatud külades kokku oli 🙂 Tõele au andes oli meie ridu täiendamas ka Kuimetsa kandi rahvast.

Aga las pildid räägivad ise enese eest:

Vallavanem Ülle Kiviste üldist olukorda ja juhtimise töögrupi ettepanekuid tutvustamas.  Keskel istub hariduse- noorsoo töögrupi juht Marika Hõbemäe, paremal Juhan Laansoo esindamas Kuimetsa küla.

Ukse juures seisab Ülo Peets, kes kõigi töögruppide ja vallaelanike mõtted ning ettepanekud kokku ühtseks arengukavaks kirjutab.

 Vasakult: Kultuuri- ja spordi töögrupi juht Aivo Sildvee, Vahur Raeksoo, Eha Metsallik, Urmas Kustmann, Villu Viisel, tema süles üks Eha lapselastest, Aare Maiste, tema varjus Erika Reinumägi, Liia Maiste.

Vahastu raamatukogu juhataja Irma Robam, Kaiu valla sotsiaaltöötaja ja üks töögrupi juhte Kaja Heinsaar, spordinõunik Aivo Sildvee.

Ruth Raeksoo, Heimu Steinpilm, Aivi Akkatus, seisab Helina Akkatus, Saima Sullakatko

Madis Akkatus, seisab Sirje Laansoo, Eha Metsallik.

Piltidelt on puudu Andres Murumägi, Karl Liivar, Nimrat Aunre, Teodor ja Marge Robam, Tiit Allam.

See arutelu oli nn. esimene ring avalikkusele arengukava tutvustamises. Küladest kuuldud ettepanekute põhjalpannakse kokku järgmine versioon, mis omakorda tuleb rahvale tutvustamiseks nii valla kodulehel kui kindlasti raamatukogudes jms. Seega on veel võimalik ettepanekuid arengukavasse teha-olge aktiivsed!

Advertisements

Üks vastus to “Valla arengukava arutelu Vahastus”

  1. Diana Says:

    Tore,et rahvast ikka kuulamas oli.Järelikult tuntakse vägagi huvi oma külakese arengu kohta.Tublid olete seal,kõigest hoolimata.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: