Aitame Reinu!

by

11. märtsi päeval vajus lumeraskuse all kokku vana ja väärikas talumaja-Reinu kodumaja.

Rein on üks meie Elupikendajate-ehk siis priitahlike pritsimeeste- ridadest. Tema abivalmidust ja head südant on tunda saanud nii oma küla rahvas kui ka kaugemad kandid. Nüüd oleks tal endal abi vaja.

Eile õhtul käisid esmaseid toestus- ja kindlustustöid tegemas Vahastu ja Kaiu vabatahtlikud päästemehed ning Rapla operatiivkorrapidaja Mihkel Ital. Viimatinimetatu on viimastel kuudel mitmeid kordi meiekanti päästetöödele sattunud-kõik korrad on ka siin blogis kirjas. Aitähh neile meestele oskusliku ja osavõtliku tegutsemise eest!

Täna oli külarahvas abiks sissekukkunud majaosa saagimas ja virnadesse tassimas. Suur tänu kõigile! Kindlasti ollakse nõus ka edaspidi talgukorras abiks olema. Et maja taastada, on Reinul vaja rahalist abi. Tema on meid palju aidanud-aitame nüüd meie teda. Reinu a/a on 10010033700014-Rein Pekkermann, mob. nr: 51967762

Advertisements

6 kommentaari to “Aitame Reinu!”

 1. Helgi Says:

  Teen ettepaneku panna poodi korjanduskarp, sest kõigil pole internetipanga kaudu võimalik Reinu toetada ja samuti on pangakontorid kaugel…

 2. Marge Robam Says:

  Hea mõte, Helgi. Kindlasti teeme selle variandi ka.

 3. Laura Says:

  kas kuskil on veel pilte ?

 4. evi Says:

  See vana maja on ka mulle sydamelähedane. Rein on minu onupoeg ja selles vanas talus on syndinud ka minu ema Marju. Ise olen veetnud koik oma lapsepolve suved armsas Uuepargi talus. Uuepargi ja Suurekivi vahet jooksime päevas mitmeid kordi Reinu vanema venna Vello ja teise tädipoja Ennuga. Vahastu on nii hingelähedane koht.Elan väljaspool eestit ja pääsen kahjuks harva armsatesse lapsepölve mängumaadele.
  Votan reinuga yhendust !!!
  Aga aitähh teile head inimesed !!

 5. Suvi Rael Says:

  Kandsin Reinu arvele ka väikse toetuse. 41 aastat tagasi oli tema isa üks paljude seast, kes kolhoosi palgapäeval tegi annetuse Ööbiku talu loomiseks pärast Uuetoa talu maha põlemist.

  Tervitades Heimar,
  Ööbiku vanaema nimel

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: