Arengukava projekt

by

Võttis aega mis võttis, aga nüüd on Vahastu arengukava projekt nii kaugel, et kõik saavad sellega tutvuda ja muidugi ettepanekuid teha. Kindlasti on midagi kahesilmavahele jäänud, võib esineda ebatäpsusi ja kirjavigu. Andke aga märku, kui midagi leiate, telefonil 5119549 või ereinu@gmail.com.
Lähtuge ettepanekute tegemisel Eha Paasi õpetusest: arengukava on positiivne (keeldusid mitte sisaldav) külaelanike omavaheline kokkulepe. Laekunud ettepanekud vaatab üle töörühm ( nimetati 14. aug. õppepäeval külaelenike poolt) koosseisus: Marge Robam, Jaan Juhken, Erika ja Väino Reinumägi. Ootame ettepanekuid 30.septembrini.
Külakoosoleku kutsume kokku 15.oktoobril. Täpsem info tulekul.
Ah-jaa, raamatukogus on kaks arengukava eksemplari tutvumiseks-lugemiseks paberil. Raamatukogu avatud teisipäeval, neljapäeval, reedel.
Võtke aega ja vaadake arengukava üle!
Arengukava link peidus paremal, kohe esimene.
Rõõmu ja päikest

Erika

Advertisements

Üks vastus to “Arengukava projekt”

  1. Janek Says:

    Ma ei tea, kas õppepäeval sellest räägiti (ise ei saanud kahjuks osaleda), aga iga talu või majapidamine võiks oma talule nähtavale kohale välja panna talu sildi ja küla keskel võiks olla ka küla kaart, kuhu on märgitud kõik majapidamised peale. See võib osutuda ka eluliselt tähtsaks, kuna tean omast käest kui raske on leida külades üles talusid, kuhu tarvis kiiresti jõuda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: