Rahvamajast….

by

4.märtsil andsin raamatukogus toimund koosolekul ülevaate MTÜ Vahastu Küla Seltsi tegemistest alates 30.detsembrist. Panen Marge palvel räägitu ka siia lühidalt kirja. Loodan, et pakub huvi. Selts kirjutas Leader programmi projekti, taotlemaks raha Vahasru rahvamaja rekonstrueerimisprojekti tegemiseks. Veebruari lõpus tuli teade, et meile on raha eraldatud. Nüüd tuleb paberid PRIA-sse viia ja leida 12 960 krooni projekti omaosaluse katteks. Projekteerima hakkab Valtu Projekt OÜ ja projekt peab valmis olema selle aasta lõpuks.
Momendi nägemuse kohaselt on uues seltsimajas saal ja lava, kööginurk, paar tuba majutuseks, loodud pesemisvõimalused ja noortele ruumid sportlikeks tegevusteks. Kindlasti toimub projekti avalikustamine ja kõik ettepanekud on oodatud aadressil ereinu@gmail.com
Projekti läbiviimiseks taotles Selts rahvamaja enda kasutusse, sõlmis vallaga vastava lepingu, mille kohaselt vald tasub ka edaspidi rahvamaja kütte, elektri ja kanalisatsioonikulud. Rahvamaja saavad kasutada kõik, kes soovivad. Info telefonil 5119549.
Leppisime raamatukogus toimunud koosolekul kokku, et korraldame suvel Vahastu küla päeva. Nimetasime toimkonna: Irina, Alar, Erika, Väino, Marge. Marge valisime küll tagaselja, aga loodan, et ta pole vastu. Kindlasti pöördume korraldamise käigus veel paljude poole abi saamiseks. Täpsemat infot jagame siis, kui toimkonna koosolek peetud saab. Kirjutan projekti külapäeva läbiviimiseks Kohaliku Omaalgatuse Programmile. Tähtaeg on 1.aprill, pöidlad pihku, et saaksime positiivse vastuse.
Käidi välja mõte korraldada 1. mail külas koristuspäev “Teeme ära” talgute korras. Loodan väga, et saame talgud tehtud, küla korda ja õhtul simmanigi peetud. Lumi ehk sulab ka selleks ajaks ära.
Lõpetuseks tänan kõiki, kes koosolekul osalesid ja Seltsi tegevusele õla alla otsustasid panna. Nii on Tuule Äris karbike annetuste jaoks ja naised plaanivad metsa istutama minna. Aitäh!

Erika
MTÜ Vahastu Küla Seltsi nimel

Advertisements

Üks vastus to “Rahvamajast….”

  1. Janek Says:

    Kas oleks võimalik ka siia märkida MTÜ Vahastu Küla Seltsi arveldusarve number pangas, kuna soovin teha omapoolse panuse just panka. Ja samas arvan ka, et on ka teisi Vahastu elanikke kes sooviks teha omapoolse panuse aga kes Tuule poodi ei satu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: